| Cristianvarga a întrebat:

Ma doare maseaua,doar ca am baut alcool, CE medicament pot lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un medicament, odata ce ai baut alcool.
Medicamentele NU se amesteca cu alcoolul, ca pot provoca comotie cerebrala sau atac de inima.

| king5151 a răspuns:

Pe mine cand ma durea maseaua tare puneam spirt cu vata acolo, la inceput te ustura putin dar dupa nu mai ai nimic, trebuie sa o tii ceva timp acolo