| georgeceltoma a întrebat:

Ma doare timpanul de vreo 3 zile dupa ce am fost la un club si avea muzica exagerat de tare. Oare sa fie perforat timpanul? cand ma scufund de ex in apa cu capul in urechea asta cu probleme -mi intra foarte usor apa si am o durere foarte usoara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e o leziune sau o fisura de aia multi batrani si babe aud rau cu urechile din cauza ca petreceau ca tine pe la chefuri.

| Scumpika_Ta_Matache_Ana_1980 a răspuns:

Pai du-te si fa-ti un control medical la Coltea este un spital foarte bun