| Georgegl a întrebat:

Ma inrosesc repede dar nu stiu de ce. De exemplu cand stau foarte incomod, cand este foarte cald intr-o camera sau cand alerg foarte mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Ai o problema numita "timiditate" de exemplu pot sa bat pariu ca daca stai langa o fata pe care o placi te inrosesti sau daca cineva te intreaba ceva si nu stii te simti prost si te inrosesti.incearca sa fii mai tupeis.de exemplu fa tot posibilul sa nu te intereseze ce crede unu sau altul despre tine.ia initiativa fi mai dezghetat nu sta la locul tau fara sa zici nimic...o sa te ajute mult astea... daca esti timid si intr-un colt ferit nu ai de castigat nimic.bafta

| BeatriceBiaa a răspuns:

Asa esti tu.n`ai cum schimba asta smug uneori mai este si pe fond de stres.

| ReyIzInsane a răspuns:

E normal sa te inrosesti cand alergi foarte mult...