| SRD16 a întrebat:

Help. de fiecare data cand stau langa un calorifer. soba. etc.sau este cald intr-o camera ma inrosesc la fata! cum sa scap de aceasta roseata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea avem aceasta problema. Vii de afara de la frig si dai de caldura placuta din casa.

| SRD16 explică (pentru darrio2007):

Da si asta.dar pot sta si o saptamana in casa fara sa ies afara si daca e cald in camera ma inrosec,

| darrio2007 a răspuns (pentru SRD16):

Poate e prea cald. Sau ai probleme cu tensiunea.

| justanotheruser99 a răspuns:

E ceva normal. Nu cred ca exista o soluție sa scapi de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este tenul tau, nu ai ce sa faci. Eventual sa folosesti o crema pentru cuperoza dar e posibil sa fie o pierdere de timp si de bani pentru ca nu ai cum sa stii care este eficienta pentru tine decat prin testare.

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar din ce stiu eu roseata aia in obraji indica o afectiune a inimii.