| alexRE a întrebat:

Daca in camera mea e cald si oarecum inaduseala (n-am ce sa fac stau intr-o garsoniera ingusta si am doar 2 geamuri...aiurea stiu), este normal ca ventilatorul ps3-ului sa se invarta mai repede? (devine oarecum zgomotos)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da este normal. Cu zgomotul e alta problema. Ar trebui curatat si uns la lagar. Pentru asta trebuie un meserias.

| GabrielaSandica a răspuns:

Este normal. Si la pc ti se intampla la fel. Ti as recomanda sa incerci un sistem de racire altfel risti sa se supraincalzeasca si sa faca BOOM laughing