| Sἶrenἶa a întrebat:

Ma jucam cu o fata si i-am sucit mana. Acum zice ca i-a amortit si nu poate s-o miste.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Avon_8981 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic...si nici nu incerca sa faci pe doctorita, nu de alta, dar sa nu faci ceva mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are entorsa, trece stai calm.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Cere-ti scuze. da ce va jucati rezling?

| DLeonard a răspuns:

S-a umflat?

| DyaLove a răspuns:

Cereti scuze. altceva n`ai ce sa faci laughing

| Sἶrenἶa explică (pentru DyaLove):

Da... da ma refer ce sa fac ca sa-i treaca mana? thinking

| DyaLove a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Asta e problema ei...laughing Nu esti tu doctor.

| LightxD a răspuns:

rolling on the floor da cum va jucati ma?laughing oricum in afara sa-ti ceri scuze daca nu esti doctor n-ai ce-i face laughing next time ai grija cum te joci laughing

| Sἶrenἶa explică (pentru LightxD):

laughing Bre sa nu crezi ca-s baiat [-x
Ne prefaceam ca ne batem si...pac laughingthinking