| hardlisa1 a întrebat:

Ma jucam și aveam o carioca in gura, am supt din ea și după ce mi-am dat seama că e mult, m-am dus și am scuipat la baie. am băut vreo 3/2 guri de apa și da normal că i-am spus lui mama, am 10 ani apropo, iar după am băut si o cană plina cu lapte, o sa mor sau o sa mi se întâmple ceva? Mi-e frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GeorgeCazan a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Stai liniștită.

| carlyy1765 a răspuns:

Nu, la fel și colegului meu si nu a pățit nimic. I s-a spart pixu în gura, era plin de cerneala în gura happy de la o asa cantitate mica nu se intampla nimic.