| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte rau. De cateva ore, ma doare capul ingrozitor si mi-e foarte greata.
Ma simt si obosita... Oare ce o fi? Nu vreau varianta cu „ Poate esti gravida." pentru ca am doar 14 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mooonsure a răspuns:

Stiu. aceeasi stare am si eu. Ma tine toata faza asta vreo 3-4 zile, ma doare capul de mor si stare de voma. vomit si apa...Si acum sunt in aceeasi stare..ai descoperi ce poate fi?

| Alicy a răspuns:

Si eu am patit asa si imi era greata. Mi-a facut mami otet cu bicarbonat si cu apa si dupa ce l-am baut, am varsat tot si greata a disparut. Cum ma simteam obosita m-am pus pe pat si am adormit in jur de o ora si dupa ce m-am trezit nu ma mai durea nici capul.

| andrei_3624 a răspuns:

Ai luat o boala ca și mie mi sa întâmplat asta

| anonim_4396 explică (pentru andrei_3624):

Hei,ce boala este? Cum se poate trata? Nu mai suport! crying