Întrebare recomandată | Anesia27 a întrebat:

Ma simt trista si obosita aproape mereu cam de vreo 2 luni, cred. Ce as putea face sa ies din starea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te odihnești, mergi pe activități care te fac mulțumită.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Odihneste-te mai mult iar pentru a nu mai fi trista iesi mai des cu prietenii, ocupa-ti timpul cu ceva ce iti starneste interes

| daniella9805 a răspuns:

Cred ca e vora de astenia de primavara. Incearca sa te odihnesti cat mai mult, sa iei ceva vitaminesi consulta un doctor in cazul in care nu treced e la sine. te pupacesc:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Somn, o dieta bazata pe cat mai multe fructe si legume si ceva sport. cel putin fizic ar trebui sa te revigoreze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dormi noaptea bine, de pe la 10 pana la 7 dimineata sau cand te duci tu la scoala.Trebuie sa-ti reglezi programul happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să te asiguri că te alimentezi corect, dormi suficient, socializează cât mai mult.
Te pup!

| YoMsG a răspuns:

Dormi si tu mai mult

| scooby98 a răspuns:

Incearca sa iesi in oras cu persoanele care te fac fericita, sa faci activitati care te multumesc, sa mananci chestiile tale preferate sa te uiti la tom & jerry fiindca sunt amuzanti big grin