| bea_6905 a întrebat:

Vreau oricum sa ma duc sa imi fac niste analize, dar vreau sa vad si parerea voastra. De cateva zile, aproximativ de o saptamana, nu stiu ce e cu mine. Ma simt obosita, de parca nu as fi dormit zile, dar chestia e ca ma culc devreme, si vin acasa de la scoala, si mai dorm 2 ore. Ma simt mai mereu ametita, parca rupta din lume, ma doare capul, cateodata simt intepaturi in stomac, am senzatii de frisoane, dupa aia mi se schimba repede starea, si mi-e foarte cald. Ce as putea avea? Mentionez ca de 3 luni jumate mi-am schimbat modul de alimentatie, mananc multe legume, fructe, beau multe lichide, fara prajeli, dulciuri, etc. Deci nu prea cred ca asta ar fi motivul starii mele, avand in vedere circumstantele.
Doar raspunsuri serioase, please!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Astenie de primavara, poate!

| Candy a răspuns:

Poate esti foarte bolnav
si eu am chesti din astea cand sunt foarte bolnava

dar mai bine consulta un medik

| ziper94 a răspuns:

E firesc adica asa cred eu
Asa sunt si eu vin obosit de la scoala mai ametesc si eu uneori mai ales cand ma ridic de pe scaun.
Durerea de cap poate e de la stres.
Nu cred ca e motiv de ingrijorare dar poti sa te duci totusi la un control sa fii sigura ca te-a verificat un specialist
Succes!happy

| anonim446 a răspuns:

Te-ai despartit cumva de prietenul tau? Si mie mi se intampla asta.+ca plang fara sa ma gandesc la nimic.pur si simplu asa imi vine. Nu stiu ce sa zic.dar la mine crd ca asta este. Sper ca te'am ajutat. Funda?puppy dog eyes