| Nicoleta2929 a întrebat:

Mai am o intrebare care ma cam macină:oftez și casc aproape la câteva minute.
Cate odata casc și oftez ok dar cateodata nu pot și ma tine ceva in capul pieptului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dormi noaptea suficient încât să fii odihnit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai tu se numeste depresie se trateaza la un psihoterapeut bun