| puffy999 a întrebat:

Mai demult am auzit ca peritol ingrasa si am luat si eu 3 luni si a doua luna a fost pauza,a trecut o luna dar nu m-am ingrasat,am slabit, asa trebuie sa fie sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întreabă medicul care ții l-a prescris!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Ce prostie! ---peritolul este un antihistaminic utilizat in tratamentul alergiilor(http://medicamente.romedic.ro/peritol-4-mg)

Daca vrei sa faci ceva util organismului tau, alimenteaza-te sanatos (nu exces de grasimi, proteine sau glucide), multe legume, fructe, peste, pui, cereale, ficat, alune etc. Cumpara un supliment nutrivit de calitate, cu multivitamine si minerale, preferabil natural, fa miscare si dormi sanatos. Nu te stresa in legatura cu greutatea. Nu poti forta natura, oricat de mult ai vrea!

| K0sti a răspuns:

Cap ai, minte iti mai trebuie!