| XatomisX a întrebat:

Mai este cineva ca mine care nu are unde sa isi faca revelionul?laughing? eu cred ca il fac pe strazi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Eu il fac pe strazi. Da e amuzant, vin mai multi prieteni si m-am saturat de cluburi, asa ca mai bine pe strazi ca tot e distractie. laughing Cius ^.^

20 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Uite o situatie si mai trista, eu as fi avut unde, si cu cine, dar din pacate muncesc sad

| adutza1999 a răspuns (pentru PinkPanther):

Mare dreptate ai

| pwp a răspuns:

Nu ai casa ta, unde sa ti-l petreci?

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu sincer cred ca il fac acasa in pat ca mi s-a facut rau si nu mai am chef de nici un Revelion.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu esti singurul.

| DimLight a răspuns:

Mutu, el isi face revelionu pe plaja ca l-a dat afara nevasta din casa laughing

| Spitz10 a răspuns:

Mda probabil ca si eu o sa il fac pe strada.De data asta sunt pregatit.Am facut betarzi cat 2 pumni la un loc(6) si fumigene colorate am facut 23.

| Sarj a răspuns:

Da...nici eu nu cred ca stau..cu betivanul ala de tata! totusi Sarbatori Fericite!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

laughingeu.
*-*

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

La Sanatate?
Hmm, esti prevazator, stii ca o sa te imbolnavesti, ca o sa intri cu ratu-n zapada, si o sa faci tuberculoza pana maine dimineata. Good guy.
Oricum, Headbanging fericit!

| KristalPop a răspuns:

Da.
Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai cam gresit categoria doar daca tu arunci cu sirop pe cer sau mergi la spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu' sampania, ca aduc eu tortu'.

Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

I don't know!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Pe pietonal la concert, fug sa imi fac poze cu artistu care vine laughing

| DolceKiss a răspuns:

Si eu cred laughing

| Conner a răspuns:

Daaaaaaaa maxim

| danielagalati a răspuns:

laughing Interesant

| florinflorin99 a răspuns:

Mnu numai este credlaughing