| Iullyka_7527 a întrebat:

Hey TPU.sad. cred ca de revelion voi fi singura. si o pritena ma invitat sa`mi fac revelionul la ea. si ea il cheama si pe prietenul ei. si eu vreau sa`mi fac revelionul cu ei. da fiind singura e foarte ciudat. adica sa ii vad ca se :* si etc.si mai sunt intr-o situatie proasta. nu pot fi cu nimeni ca tin prea mult la cineva.si acel cineva in nici un caz nu cred ca vrea sa`si faca revelionul cu mine ...Helpbatting eyelasheslove struck...

7 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Aaaaaaa...thinking naspaaa, imi pare rau

| Ecou a răspuns:

Atunci deja poti sati descarci niste filme! sa le ai pentru revelionwinking

| nashu40 a răspuns:

Buna!
Te inteleg perfect, pentru ca am fost de multe ori in aceeasi situatie straight face
Dar cu timpul am invatat ca soarta ti-o faci si tu singur nu numai divinitatea. Si viata...ca o traiesti sau nu ea trece, trece pa langa tine straight face Trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa intri in ea cu toata fiinta, ca daca nu intri singura nu te ivita nimeni...
Nu am vrut sa te intristez (eu sunt trist pentru ca peste 3 zile va fi ziua mea iar eu sunt singur si fara prieteni sad ) Deci nu vreau sa te intristez, vreau sa te sfatuiesc : ia-ti inima in dinti si intreaba pe acel "cineva" daca nu ar vrea sa faceti impreuna revelionul, sau sugereaza-i asta in vreun fel. O alta posibilitate ar fi sa o rogi pe prietena ta (daca zici ca ti-e prietena buna) sa mai invite un baiat singur.
Ce pot sa-ti zic decat mult succes, fruntea sus si... take care! happy

| Iullyka_7527 explică:

Orikum. baiatul [ultimul amintit ] are 17 ani si pnm. eu 15. nu cred ca ar face rev cu mine. si alt cineva nu stiu. ca nu prea mai vreau sa fiu cu nimeni. ca e nedrept pentru acea persoana sa fiu cu el si sa`mi fie gandul tot la acel de 17 ani.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Atunci mai cheama o prietena comuna sa petreaca cu voi, sau ia-ti un prieten bun happy Totul trebuie privit din perspectiva amicitiei, nu cel amoroswinking

Sper ca te-am ajutat cu ceva :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat

| Guzu a răspuns:

Apeleaza la minelaughing