| numesiprenume0 a întrebat:

Mai pot creste in inaltime la 22 ani, ca baiat? Dar ca fata? Ceva stimulente(pastile) ce as putea lua fara prescriptie medicala? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da, dacă îți rupi picioarele și cauți o clinica unde au aparatul aia care nu știu cum se numește care îți spatiaza părțile rupte și diferența dintre ele ți-o adaugă că și înălțime. Nu știu dacă ai înțeles, e un proces lung, dureros, nu știu dacă se face la noi...

| Bruno92 a răspuns:

Doar nasul și urechile mai cresc, in rest cu puțin efort IQ ul.

| alina2k18 a răspuns (pentru Catrice):

Ai uitat sa ii mentionezi CA COsta BANI laughing GREI
Pana la 100 000 dolarei, calculati voi cat e in lionsi romanestiwinking

| EaEmma a răspuns:

Buna ziua! GrowthFlex este destinat celor care si-ar dori sa mai creasca in inaltime. Pe acest site se afirma ca o crestere (de pana la 10 cm) este posibila chiar si dupa incheierea perioadei de crestere (unele persoane au crescut si dupa 40 de ani!)
Este vorba despre o firma canadiana de nutritie www.growthflex.com

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur nu. Insa ce poti face e sa cresti INTELECTUAL. Asta incepe prin a te accepta asa cum esti si a iti cultiva atributele pozitive, nu a te chinui sa mai atenuezi lipsurile. Gen daca o ai mica nu te chinui cu Titan gel si alte tepe sa ti-o faci mari, si fa frumos excercitii Kegel ca sa fie mica, jucausa, si sa stea sus ca iepurasii cu baterii Duracell din reclama. happy

| Catrice a răspuns (pentru alina2k18):

Pai poate își permite laughing

| aneliram a răspuns:

Apucă-te de un sport, deși citisem undeva ca e posibil să crești, nu cred.

| Donsavas a răspuns:

Doar cu operație care e foarte scumpă