| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Maine ma duc la bazin...Si sunt in acea perioada..se poate intampla ceva grav? Pot folosi un mic absorbant?(fara OB uri)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu pui ob degeaba pui altceva ca se inroseste apa.

| Krax256 a răspuns:

Cred ca daca nu pui OB ar trebui sa faci doar cada, nu bazin.

| Curtasu_Gabi_1991 a răspuns:

Cati ani ai, 8-9 ani? laughing)))))))

| Liiana_Mariia_2000 a răspuns (pentru Curtasu_Gabi_1991):

Haha, ce amuzant
maturizeaza-te

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru Curtasu_Gabi_1991):

Am uitat sa rad

| Curtasu_Gabi_1991 a răspuns (pentru Liiana_Mariia_2000):

Fetito, imi spui tu mie sa ma maturizez? In **** mea cand vad proaste in asemenea hal si cu niste intrebari stupide, mai aveti putin si puneti ********, n-are rost sa dau anume, va simtiti voi. happy P.S (Si daca tot esti tare-n clanta, vorbim pe privat, ca aici facem free-chat)

| Izabela144 a răspuns:

Daca nu vrei sa folosesti OB-uri, nu cred ca este alta varianta. Doar, nu te duci. Alege alta zi in care sa mergi.
Funda?laughing

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru Izabela144):

Fac bazin...nu trrebuie sa lipsesc