| Xtr_Boogie_1997 a întrebat:

Mama a intrat in coma dintr`un accident de masina acum aproximativ 7 ore...am auzit de la medici ca a reusit sa isi miste mainile si picioarele.Intleg ca este de bine dar vreau sa stiu cata siguranta ca se va face bine am, procentual...doresc un raspuns rapid si daca mai aveti comentarii care m`ar putea ajuta, v-a multumesc ca va bateti capul problemei mele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Daca poate sa isi miste mainile si picioarele inseamna ca nu are leziuni la nivelul coloanei vertebrale, leziuni ce duc deseori la paralizie! Mai mult de atat nu pot sa ma pronunt nestiind situatia mamei tale!