| matei2010 a întrebat:

Mama mea are 39 de ani si are astm de la varsta de 3 ani. Cand da cu spray se simte mai bine dar asa face crize de 3 - 4 ori pe zi.

Stiti cumva vreun tratament pentru vindecare sau cel putin pentru ameliorare sad.

Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Stiu cazuri reale ...al unor rude:| exista o rasa de caini insa nu mai stiu exact cum se numeste care trateaza aceasta boala preluand-o ei saracutii.:| insa atentie! doar o anumita rasa ceilalti fac mai mult rau daca insa este prea ciudata solutia uite aici cateva sfaturi http://www.musetel.ro/articol.php?id=777

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un copil adorabil din moment ce-ti faci griji pentru mama ta. Mama ta are nevoie de foarte multe. Mediul inconjurator sa fie prielnic, adica aer foarte curat, un tratament naturist riguros, de care neaparat trebuie sa se tina cel putin 6 luni si multe altele. lackyeduard@yahoo.com