| M5Lucian a întrebat:

Mamei mele ia sarit in ochi cuntinutul lichid al unei ciorbe (era in clocot) ii lacrimeaza ochiul excesiv si nu il poate tine inchis!
O ustor enom de tare ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai bine este să meargă la oftamolog Ionuţ, el va ştii cel mai bine să o ajute.
Sănătate mamei tale, ai grijă de ea!
http://www.eva.ro/......17749.html
Te pup!

3 răspunsuri:
| MentalHolocaust a răspuns:

Sa isi faca un control la medicul oftamolog (sper ca am spus bine) cat mai rapid ca sa nu intervina ceva mai grav.

| Skizzi a răspuns:

Spune-i sa se duca la medic ca poate si sa orbeasca

| M5Lucian explică:

Multumesc pentru raspunsuribig grin