| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Mananc putin si am stomacul plin, De ce? Oare am probleme cu stomacul? Stiti cateva remedii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil mananci prea repede si se creeaza efectul balonarii

| ancaval a răspuns:

Nu ai stomacul plin.

Tu NU ai poftă de mâncare și te simți sătul. Poate niște vitamine să încerci, să îți facă poftă de mâncare.

Nu știu ce vârstă ai și câte kg.

| aXy99 a răspuns (pentru ancaval):

Da, ma, vitamine. Sa bage in el pana nu mai stie.
Ce vitamine mai exact? Sunt atatea tipuri. Nu mai face recomandari daca habar nu ai ce zici.

| ConnorRK800 a răspuns:

Daca mancarea pe care o mananci detine un continut mare de proteine si grasimi, atunci, cam acesta ar fi raspunsul.

| alfabet258 a răspuns:

Acesta e felul tău de a fi. Ai fost altfel vreodată? Dacă da, te-ai înfometat sau ai mâncat mai puțin o perioadă? Cum ar zice satul "Ți s-a micșorat stomacul", adică organismul tău nu mai este obișnuit cu multă mâncare. Dacă nu, și așa ai fost dintotdeauna, așa ești tu făcut.