| domnulgeo a întrebat:

Maseur, care a lucrat ca maseur independent?

aveti clientela, merge bine treaba? cate masaje pe luna...
poate fi tratat ca un job full-time si sa nu mai faci nimic altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu am 2 cunostinte care sunt maseuri profesionsti, intr-un oras de 120mii de locuitori.ii compatimesc ca abia fac fata cererii si sunt obligati sa lucreze si cate 10-11 ore pe zi.

| domnulgeo explică:

Probabil, dar nu in Bucuresti. nu? nu stiu cum e in alte parti