| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Masturbarea afecteaza slabirea sunt la o dieta de 8 zile si fac si putin sport am auzit ca daca ma aptin testosteronul creste timp de 7 zile dupa scade!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ArmandB a răspuns:

Depinde cat de des o faci.
1. Excesiv
2.Moderat

(1).Daca o faci excesiv scade testosteronul, iar testosteronul este necesar la creșterea în masă musculară și slăbire eficientă.
(2).Moderat
Perfect daca nu o faci mai mult de 2 ori pe săptămână.
Succes and Stay Motivated.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ArmandB):

Alt expert in masturbar3 laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

La de-astea toti sunt experti. Cand ajung sa faca sex, stop toata inteligenta.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu afecteaza absolut deloc slabirea. De fapt, chiar arzi cateva calorii, un numar, totusi, nesemnificativ, in timp ce faci treaba aia.

| doctorandus a răspuns:

Nu are nicio legatura cu slabirea.

| aXy99 a răspuns:

Abtine, nu APTINE. (iar nu ma lasa TPU-ul sa scriu gresit intentionat, dar pe voi va lasa rolling on the floor )

Nu are nicio treaba.