| Cr7adi a întrebat:

Mersul la sala in general stopeaza cresterea? Nu-mi spuneti depinde dupa parerea voastra DA sau NU?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

DA

| Cosmin86 a răspuns:

"oasele nu ar mai putea creste deoarece ai face ruptura musculara", te-ai gandit mult inainte sa spui o asemenea CRETINITATE?

Tu gandesti de obicei inainte sa vorbesti? cati ani ai?

| miru2000 a răspuns:

NU! E cea mai mare minciuna.

| BorzaFaby a răspuns:

Poti sa numai cresti doar daca stai in picioare si ridici haltera mai sus de cap. FUNDA?

| hundead14 a răspuns:

Nu