| Alex_6294 a întrebat:

Mi-a crescut nasu mare. spuneti-mi si mie, se poate reduce dimensiunea nasului, si spuneti-mi prin ce metode... si cam cat costa? cine imi spune, ii dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mh_Andreea_1992 a răspuns:

Prin rinoplastie, iar pretul se stabileste in functie de complexitatea interventiei.

| Alex_6294 explică (pentru Mh_Andreea_1992):

Andreea si prin ce metode se poate reduce dimensiunea nasului?

3 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Stii cum se zice, oamenii cu nasul mare au inteligenta mare happy/De ce sa te operezi/ Asta este o trasatura care nu cred ca te incurca asa mult/ Stai linstit ca cine te place te place pentru ceea ce esti/ Probabil ca daca vrei sa te operezi la o clinica plastica privata se poate

| galyperf89 a răspuns:

Pai nu prea ai cum, cel mult o operatie de micsorare a nasului. Pretul este destul de mare.In Romania se situeaza intre 1000-3000 euro, Dar lasa-ti nasul natural, asa cum este el.Naturaletea este cel mai frumos machiaj. Funda? happy