| LittleLiar a întrebat:

Mi-a spus o prietena ca nu am voie sa port rosu cand am rubeola, deoarece imi apar petele rosii din nou. E adevarat?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anutza6117 a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva. dupa parerea mea cred ca e o superstitie

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Foarte adevarat.

| Georgel26 a răspuns:

Hey! Nu vad nicio legatura intre cele doua. Deci parerea mea ar fi ca nu. Dar, daca vrei, poti verifica si aici big grin

| Carton a răspuns:

Cat de prost sa fi sa crezi?

| Kikoo a răspuns:

Parerea mea este ca e doar o superstitie...

| MauiStatue a răspuns:

Nu cumva a facut misto de tine...