| cosman96 a întrebat:

Pentru cei care au mai avut rubeola; dupa ce iti apar petele cat timp mai dureaza pana iti dispar, si nici nu mai ai mancarimi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denisuk12 a răspuns:

Pai eu nu am avut rubeola da e pe cale sa fac, ca multi colegii au facut de la mine si e timpu sa fac, am auzit ca 3 zile pana iti ies si 2 zile pana iti dispar, da eu iti sa stai mai mult happy

| mastergaby00 a răspuns (pentru denisuk12):

Da! Si eu am auzit la fel ca si el, ca 3 zile pana iti ies si 2 zile pana iti dispar.

2 răspunsuri:
| cosman96 explică:

Aha ca mi-au aparut de ieri si azi noapte nu am putut sa dorm de loc, parca am stat 2 saptamani intr-o cusca de cane asa de tare ma manca pielea. Sper ca in curand sa pot sa ma odihnesc mai bine. Merci v-asi da funda daca asi sti cum.