| laurailioi a întrebat:

Mi-a tipat cineva in ureche f tare.de atunci imi tiuie urechea, ma simt ametita si imi vajaie capul. ce sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Tipa si tu la urechea celui ce a tipat.Stai linistita, o sa iti treaca.

| Darkmind a răspuns:

Acel tiuit se mai numeste si ''cantecul de lebada'' bucurate de el cat mai poti dupa ce se va opri nu vei mai auzi niciodata acea nota.
Nai ce sa faci va trece de la sine.

| YuriBoyka a răspuns:

laughingDai si tu mare capac sai tiuie urechealaughing.

| pery a răspuns:

Da-ti un pumn in ureche si iti trece serios