| Luisman a întrebat:

Mi-am bagat bormasina cu burghiu din greseala in par, am parul foarte mare si mi-a smuls o bucata mai mare din parul meu crying( cu radacina cu tot. Zici ca sunt chel pe o parte acum si sunt speriat rau, imi iubeam mult parul. Am o intrebare, mai creste par acuma unde mi s-a smuls? Sau raman asa chel cu baritai pata in ***. Astept un raspuns sa ma lamureasca bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vlad940 a răspuns:

Da, o sa iti mai creasca par, o sa se regenereze.

1 răspuns:
| Otto2014 a răspuns:

Normal ca-ti creste, stai calm.Nu te mai speria.