| anonim_4396 a întrebat:

Mi'am cumparat Zineryt si m-am dat aseara si in aceasta dimineata, ma rog whistling, cum am calcat pragul baii prima intentie a fost sa vad daca au disparut cosurile laughing. Am doua intrebari mari si late laughing.

In cat timp dispar cosurile?
Si pot face cosuri daca ma sarut cu cineva care are, sau pot lua acnee daca iubitul are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Coșurile se tratează pentru vindecare, nu dispar!
Acneea are mai multe cauze care pot fi de natură hormonală, efectul secundar al medicației, o infecție a pielii, etc., nu se ia prin atingere.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| yasmin1407 a răspuns:

Nu SI Nu...aici totul de bine de organismul taubig grin, te poti saruta cu cine vrei tu dar cosuri categoric nu o sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu in cat timp dispar thinking

si daca te saruti cu cineva nu faci cosuri...dar daca ai relatii sexuale cu cineva.e posibil big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si totusi eu nu imi explic de ce daca beau apa dupa cineva cu cosuri in maxim o ora ma aleg cu un cos, doua mare si rosu pe fata straight face.