| edytzzu11 a întrebat:

Mi-am deplasat osul capitat de la mana stanga spre dreapta acum vreau an si mi sa sudat asa stii cumva daca mai pot face ceva sa mi se puna la loc pentru ca am o gaurica il locul acela si de cate ori dau cu pumnul mi se umfla si ma cam doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Presupun ca merge dat la loc doar prin operatie, dar sfatul meu este sa nu mai dai cu pumnul, boxul este un sport dur si dupa cum vezi periculos pentru sanatate

| Denyysuca a răspuns:

Da are dreptate.