| Alex797 a întrebat:

astazi am fost la fotbal iar un prieten de-al meu a tras tare cu mingea ( aceasta fiind umflata) dintr-un 1 -2m iar eu am bagat mana stanga in fata si de atunci ma doare. Imi pot misca degetele si astea dar cand vreau sa o rotesc nu pot. Ce s-a intamplat? Este ceva grav? Sa ma duc la spital? Eu zic sa astept pana maine sa vad daca se invineteste sau ceva! Va rog ajutor. Este posbil sa mi se fi deplasat osul?

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Nu astepta pina miine mergi la doctor imediat.

| DarksidersFTW a răspuns:

Nu poți sa o rotesti, sau te doare cand o rotesti? S-a umflat de la încheietura? Daca da nu te teme e data peste cap, trece singura. Eu am patit-o cu mana si cu degetul mic de la aceeași mana.