| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Mi-am facut programare la ginecolog deoarece am senzatii de arsura si de usturime in vagin si de cateva zile am observat ca ma ustura si dupa ce urinez..am incercat o gramada de creme crezand ca imi trece dar tot mai rau ma ustura si problema e ca astazi mi-a venit menstruatia si as dori sa stiu daca este vreo problema.Pot merge la control asa? Situatia de fata pentru mine este o urgenta deoarece ma ustura tot mai rau si nu mai pot astepta inca 5 zile sa imi treaca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E specialist, te va ajuta dacă îi spui problema. Du-te cu incredere, nu amâna programarea.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la ginecolog si nu mai aplica de una singură tratamente!

| SDana a răspuns:

Trebuie sa vezi neaparat un doctor, eu in locul tau m-as duce la urgente. Poate fi o infectie si nu e de glumit. Sa-mi spui ce ai facut.

| AllexXtreme a răspuns:

Du-te la doctor nu sta asa, poate fi o infectie ceva, incearca sa te speli cu ceai de muşețel, conteaza ca si persoana cu care faci... sa fi avut ceva infectie sau nu se spala prea des la... asa ca du-te la doctor

| georgianaanonim1 a răspuns:

Ceai de musetel? Spalaturi? mergi la doctor