| imyourdestiny2 a întrebat:

Am facut sex neprotejat si dupa 3 zile am inceput sa am usturime la urinat si dupa. Am ore cand nu am nimic si ore cand simt senzatie de arsura/usturime insuportabila in vagin. Nu am mancarimi sau secretii si in timpul menstruatiei nu ma mai ustura! CE POATE FI?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai luat o infectie de la acel baiat. Mergi la un consult ginecologic, medicul va vedea ce tip de infectie este si iti va da un tratament corespunzator. In paralel, mentin o igiena zilnica a zonei intime, schimba lenjeria dupa fiecare dus si evita masturbarea si contactele neprotejate.

| Freya1 a răspuns:

Ori sex fara lubrifiere si va trece in timp ori ai luat ceva de la el.
Mai asteapta un pic si daca nu iti trece mergi la dinecolog.