| rhadoo a întrebat:

Mi-am facut un pierce in spranceana in urma cu 3 saptamani. De atunci mi-a aparut o vanataie, mai jos, exact pe pleoapa, cam la 1 cm de pierce. Si am ramas invinetit in partea aia. E o culoare mov cam asa, a inceput sa ma deranjeze. Nu se vedea ft tare cand deschideam ochii, insa cand inchid se vede destul. Mi-am luat heparina sodica, si nimic, am pus si gheata, si cu galbenele m-am dat. Ce sa fac? ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lexony a răspuns:

Pai daca ti'a trebuit pierce, c vrei sa-ti fac?laughing)

| rhadoo explică:

Mi-a trecut in sfarsit...