| AnnieLP a întrebat:

Mi-am inceput de curand viata sexuala si acum cateva zile am simtit o umflatura pe peretele din spate al vaginului. Este asemanatoare cu o falanga a unui deget mare de la mana. Ma doare putin in timpul actului sexual,dar in rest nu ma deranjeaza abosolut deloc,nici daca o ating cu degetul. Este posibil sa fie colul uterin? Sau daca nu, ce poate sa fie?
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Pentru a fi mai sigura du-te la un control la un doctor ginecolog. Fara frica si rusine:*

| roxkiss a răspuns:

Du-te la medic. Poate fi o mioma ai grija!

| Andrei_Pop_1990_CU31 a răspuns:

Consulta un medic specialist