| Eminem2012 a întrebat:

Mi-am propus sa slabesc in special sa-mi subtiez picioarele si m-am apucat sa merg cu rolele zilnic. pe langa asta folosesc ceai laxativ si mananc normal doar ca am inclus in alimentatie mai multe supe, carne de pui/legume fierte in loc de prajeli si pane-uri. Cam in cat timp credeti ca as putea sa slabesc si sa-mi subtiez picioarele? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Poate intr-o luna respectiv doua

| KrEaThYvE a răspuns:

Nu stiu sigur cred ca in 2-3 saptamani dar ca sa slabesti, trebuie sa faci genoflexiuni si alte exercitii, mersul cu rolele... nu sunt magnifice :
http://unica.md/6-exercitii-pentru-cele-mai-frumoase-picioare/
http://healthy.kudika.ro/......edeta.html
http://www.divahair.ro/......_antrenor! funda?

| PCassist a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa faci sport (conteaza cam 30%) si sa tii o dieta (70%).

1. Mersul pe role, pentru mine, nu e sport... pare ca si cum ti-a fost lene sa alergi si ai zis ca iei rolele.

2. Ceaiul laxativ mi se pare o prostie.

3. Ce inseamna mananc normal pentru tine? Ce inaltime si ce greutate ai?

Dai prea putine detalii ca sa poti primi un raspuns clar.

| iPlay a răspuns:

Nu stiu