| JustAaGirl a întrebat:

happy

Incep cu intrebearea ca sa nu va plictisiti: Credeti ca voi reusi sa slabesc? Momentan slabesc 1kg si il pun la loc adic nu fac mai nimic'-'

Pai acesta este meniul meu happy

dimineata (ora 9) iaurt, sandvis, hummus :3, lapte cu cereale si alte lucruri d egenu'

inainte de scoala (program dupa-amiaza) -iaurt, legume fierte, supe... (de obicei nu mananc carne inainte se scoala pentru ca nu ma pricep sa o prepar iar ai mei ajung seara acasa laughing )

La scoala- biscuiti belvita+u mar sau mandarine

Seara - Dupa scoala- Carne slaba, legume fierte( mai ales brocolli, conopide si morcovi le adorr), iaurturi, salata de ton, supe.

-Nu manc prajeli decat foarte rar

-Incerc sa abeau 2l de apa/zi chiar de nu reusesc mereu

-Recunosc ca "mai scap" la ducliuri laughing

-Pentru ca este iarna nu prea fac mult sport dar fac la scoala 2 ore/sapt si din doua in doua zile fac abdomene, putina yoga, exercitii pentru fund. mai multe combinate sau topai, dansez, depinde de ce stare am big grin

Eu zic ca mananc desul de sanatos, nu?

Cum scap de pofta de dulciuri si de ce nu mai reusesc sa slabesc? sad

P.S :Am 168-170 cm si 65 kg waiting vreau sa dau in jur de 8-5 jos big grin

1 răspuns:
| swwat a răspuns:

La mine se maifesta altfel... Dar in cazul tau as spune saf aci miscare, chiar daca nu esti afara, un oic de miscare poti face si in casa. Pofta de dulciuri ti-o potolesti singura. Renunta la o parte din mancarea de zi cu zi si intr-o saptamana o sa vezi diferenta big grin