| ioana21iulie a întrebat:

Mi-am smuls piele de pe buză. S-a umflat și nu știu cum să scap de ea.
AJUTOR!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicky606 a răspuns:

Nu-ti mai zmulge pielea si incearca o crema ( merge si Nivea)

1 răspuns:
| Klandestin a răspuns:

De buza nu stii cum sa scapi sau de umflatura?
Crema de galbenele sau tetraciclina.