| AdeElLl a întrebat:

Heii, mi-a iesit un fel de galma sub buza de sus (ieri), azi am observat ca mi-s-a umflat si buza ce sa fac sa scap de acea galma si sa imi revina sa zic asa buza la normal?

3 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba ce ai acolo si daca are ceva remediu.

| memonelxd a răspuns:

Mai taie din ele dale dracului!

| Kriiutz a răspuns:

Incearca cu propolis. Si eu am patit dar am scapat de ea imediat. Incearca sa tii niste vata inmuiata in propolis acolo. Stiu ca nu are gust bun dar macar functioneaza! Funda?smug