| BlackDarkAngel a întrebat:

Mi-am spalat pisica si pentru ca a fugit nu am reusit sa o clatesc bine. I-au ramas urme de sampon peste tot, am sters-o cu o carpa dar acum se linge. Si nu am sters-o destul de bine..credeti ca o va afecta in vreun fel, adica poate muri? Sau nu stiu, sa ii faca rau samponul inghitit! URGENT! Va rog raspundetimi..va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Snowclaw a răspuns:

Nu pateste nimic, stai linistit, nici eu nu mi-am clatit bine pisica la baie si nu a patit nimic, pana la 2 luni dupa aceea baie, caci a fugit, dar lasa!

| BlackDarkAngel explică (pentru Snowclaw):

Multumesc de raspuns! FUNDA de la mine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce-ai spalat-o? nu trebuia...n-ai vazut cum se spala tot timpul? ai gasit sampon cu gust de soareci?

| BlackDarkAngel explică (pentru anonim_4396):

Te rog! Desi se spala mai tot timpul, in viata unei pisici este necesara baia!