| 1Chris1 a întrebat:

Mi-am tratat o masea la un dentist din oras si trebuia sa mai merg inca 1 data sa termin cu totul si sa-i platesc. Insa, am avut probleme cu banii si nu m-am mai dus. Acum, daca nu mai ma duc ar fi vreo problema? Dentistul ma stie doar dupa nume, nimic altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Problema este ca tie nu ti finalizata lucrarea si mai devreme sau mai tarziu tot la dentist vei ajunge, fie cel la care ai fost sau altul, mai bine du-te si termina ce ai de terminat daca tot ai inceput sa mergi iar cu banii rezolva cumva