| Ðean a întrebat:

Mi-au apărut câteva pete roşi pe mâni, şi cred că se poate să fie pojar (rujeola), dacă fac acum, mai pot să fac peste 2-3 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ely20ely a răspuns:

Nu mai poti face nicioadata

2 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

Nu mai poti facehappy

| FIERARU a răspuns:

Pojarul in mod normal se intampla la orice om o singura data in viata, dar exista si cazuri in care pojarul se poate intoarce adica sa il ai de 2 sau mai multe ori, dar asta se intampla foarte rar deci nu ai de ce sa iti faci griji