| d3utzsa a întrebat:

Mi-au aparut pe frunte ktv cosuri x(

si ma enerveaza ca sunt km mari si ffff rosiicrying

cu ce as putea sa ma dau ca sa se usuce? sau nu stiu... cel putin sa nu mai fie asa rosii

ca se vede super urat...

pe obraji nu am nci unu si p frunte... x(laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Eu ma dau cu zneryt. Eram plina de cosuri, da de cand ma dau cu el nu mai am nici unul. Plz funda pentru ca merita sa cumperi acest produs. (e f bun)

| Foxilikkkă a răspuns:

Buna!
Argila! Gasesti la plafar, in pliculete, pui putin amesteci cu apa pana se omogenizeaza si cu o pensula pui pe toata fata, nu numai pe cosuri, sa vezi ce ten curat o sa ai! Eu asa am reusit sa scap de acneea nesuferita! Incearca cu incredere.
http://images6.okr.ro/......00_700.jpg

| justagirlll a răspuns:

Pune-ti un cub de gheata, nu o sai fie asa rosii.foloseste si tu clean &clear sau ceva, iar daca nu ai, am auzit ca pasta de dinti le usuca, dar sa o lasi toata noapteawinking

| Tiberius a răspuns:

Sex

| Julia2103 a răspuns:

Buna.Pai cel mai bine e sa nu le faci absolut nimic, ca se vor duce singure. Dar daca chiar vrei sa-ti treaca mai repede, poti incerca skinoren(crema) sau renumitele clearskin. poti intreba farmacistul, poate stie remedii mai bune. Oricum, nu e nimic rau in asta, nu sunt permanente!big grin

| xBubble a răspuns:

Si eu aveam foarte multe cosuri pe frunthe! Sa ` a``ti dau un pont. Fa ceai de musetzel si datii` pe fata! Decii de dim.cand te trezesti in loc sa te speli cu apa spala`te cu ceAI de musetel! eu m`am spalat o saptamana si miau mai tracut s\`au facut minuscule love struck

| diana_1598 a răspuns:

Cu fond de tenwinking