| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au iesit niste pete galbene pe ochi, sunt ca niste vase de sange doar ca sunt galbene, ce inseamna? nu stiu daca se vede bine in poze dar in realitate se vede asa o galbeneala nu stiu...sa explic, am 16 ani apropo
https://imgur.com/hl0mLNE
https://imgur.com/hRYN9eJ

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Du-te la doctor, nu e un semn prea ok.
La oftalmologie si eventual si la sectia Boli interne.
Multa sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Pai am o problema la inima dar nu cred ca are legătura cu galbeneala aia...sa văd ca și așa trebuie sa mă duc la medic pentru analize.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de la inima... Poate fi ceva de la ficat. ma rog, nu-s medic si nici nu vreau sa iti dau spaima laughing) dar clar nu e ceva sanatos ce ai tu acolo...

| lexusen3 a răspuns:

Du-te frate la un doctor ce ne intrebi pe noi?