| Geo_4096 a întrebat:

Mi-au iesit pe mana dreapta niste pete maronii de vreo luna. Eu am tinut langa mine asta`iarna un radiator care mi-a batut fix in mana, fix in locul unde mi-au aparut aceste pete. Banuiesc ca este de la radiator. mi-a spus cineva de la spital sa ma dau cu ulei de masline ca imi trece. Voi ati avut asa ceva? Cum ati procedat ca sa va treaca? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un dermatolog

| crystynyca777 a răspuns:

Te speli cu apa calda sau sunt alunite.si trebuie sa te duci la doctorul ''de familie,, sa te ajute.ai grija sa asculti ce iti zice