| MariusToc a întrebat:

Mi-m dat cu un deodorant si mi s-a udat la subrat. Ce pot face sau cu ce pot sa dau sa nu mai transpir? FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește bicarbonat alimentar care îl pui pe deodorant și aplici în mod obișnuit!
Pa, pa.

| danutza_2917 a răspuns:

Daca te dadeai cu un antiperspirant atunci nu trebuia sa transpiri, dar trebuie in mod normal sa transpiri pentru ca asa se elimina din corp toxinele, dar deodorantul face ca transpiratia sa nu miroase. Iti recomand un deodorant natural http://aloeveraforever.ro/......ver-shield

| push2gl a răspuns:

Este necesar sa transpiri deodorantul te protejeaza de transpiratia urat mirositoare

| andreeadragutza22 a răspuns:

Faza e ca d ela deodorant n-are cum poate ai o perioada mai prosta la pielea ta depinde incearca sa te speli la subrat si pe urma sa te dai cu deodorant dar sa nu il tii asa de aproape si pe urma incearca sa pui hainele pe tine funda?

| BlueVik a răspuns:

Poti schimba deodorantul.Sau sa te dai cu Men'en Speed Stick dala intelegi tu ce am zis

| Papusika_4806 a răspuns:

Pff, sa stii ca toate produsele cosmetice gen deodorant sunt d proasta calitate, cauta ceva naturist sau intereseaza-te de la prieteni care tiar recomanda un prod de calitate...winking