| Chio9 a întrebat:

Mi s-au umflat ganglioni, oare din ce cauza poate fi?
Cum pot sa-i tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema mi s-au umflat iar apoi am fost la doctor mi-a zis ca o sa treaca si dupa cat va timp mi-a trecut.

| DixieIsCrazy a răspuns:

S-ar putea sa ai rosu in gat...dar sper sa nu fie amigdalele.

| 3TeoDora3 a răspuns:

Ai mancat/baut rece.Sa nu te apuci de baut ceaiuri calde sau nu mais tiu eu ce ca mai rau iti faci.Nu trebuie sa mai bei/mananci rece si vor trece de la sine fara sa mai dai bani pe medicamente.

| KiduuTaw a răspuns:

Ai mancat sau ai baut rece sau daca ai la ureche inseamna ca e de la curent. Nu iti fa griji.Iti trece in cateva zile.