| Your0sweet3dream01 a întrebat:

vreau si eu un piercing in buza in partea stanga dar nu stiu cum sa-i spun mamei despre asta pentru ca no sa fie de acord, si eu stiu ca eu ca fata care e eminenta nu cam cu piercingul dar vreau, ceva sfaturi plizz happy PS {fuNdoi}

2 răspunsuri:
| Virusu a răspuns:

1Vorbeste cu mama ta fa-o sa inteleaga ca u iti doresti asta mai ales ca esti eminenta
2. Daca nu functioneaza pur si siplu mergi si ti-l faci incearca sal maschezi 2-3 zile sa apuce sa se vindece in caz ca o sa te puna sa til scoti si dupa ce ti sa videcat il areti o sa vezi ce reactie are daca nu ide acord il scori si til pui cand iesi din casa fara sa te vada

| Your0sweet3dream01 explică (pentru Virusu):

Pai cum sa fac ca sa nu-l vada mai ales ca se va imflama, prietena mea a avut vreo 3 zile o buza umflata de parca a fost la box si mama ei s-a dus si ia cumparat un preparat ssi ia trecut mai repede dar eu nu stiu ce sa fac sad