| Catafu a întrebat:

Mi se intampla ceva daca am inghitit o biluta mica ( daca stiti bilutat aia care este intr-o rezerva de creneala )...se poate elimina cumva? prin scaun?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Da,se poate elimina bila prin scaun.
E foarte mica, deci nu cred ca ar fi dificil de eliminat.
Totusi daca te vei simti rau sau vei avea alte simtome, eu zic sa mergi la doctor.Chiar daca e o bila atat de mica, mai sti tu ce poate iesi din asta, cu sanatatea nu e de glumit.
Succes.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce treaba are scaunul cu acea biluta? Acea biluta va iesi prin anus cand faci popo.

| kiki a răspuns:

Nu patesti nimic.se elimina.da cum ai reusit?

| kiki a răspuns:

Bravo partatzico! hahahha ai grija data viitoare, sa nu patesti ceva rau. pupici!

Răspuns utilizator avertizat
| RфZaημtzα a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar sa nu te ineci.In rest se duce prin scaun, din cate am inteles.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Nu e nimic
se va elimina la wcbig grin

| question_3585 a răspuns:

Nu.nimica.da se elimina

| Catafu explică:

@kiki.pai ma jucam cu ea prin gura.rolling on the floor si din greseala am inghitit-o

| Catafu explică:

Multumesc pentru raspunsuri...:*:*

| Chocolate_8650 a răspuns:

Da.dar mai bine spune-le parintilor si du-te la medic.

| Raphy a răspuns:

Poi sincer sa iti zic nu o sa pacesti nimic caci si eu am inghitit din greseala 2 bile mici si a fost acum 2 ani si inca nu am nimic deci stai linistit ca nu o sa mori dar ca siguranta spune-le parintilor tai si du-te la un consult pentur siguranta ca nu se va sti eu asa am facut si doctorii mi-au spus ca sunt bine si nu voi pati nimic iti urez bafta happy

| BelieveinMagic a răspuns:

Da, normal oricum e prea mica si nu are ce rau sa-ti faca happy dar, da se elimina...happy

| Theodora1234 a răspuns:

Sa sti ca si eu am inghitit o biluta din aia si nu am patit nimic.Prin scaun se elimina.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimic...