| Verona363636 a întrebat:

Mi se umfla burta sub buric si ma doare,imi vine sa vomit (dar nu pot), mă arde pe gât până în stomac.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Hernie hiatala, gastrita, helicobacter...pot fi multe. Mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere catre gastroenterologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi hernie hiatala, mergi la un medic gastroenterolog

| ƘЭлT a răspuns:

Ai putea sa ai destule. mai bine mergi la medicul de familie asta nu e un loc deloc bun pentru ajutor in situatia asta. In timpul in care ai scris intrebarea sunai si te programai si nu ti-o zic in nume de rau.